Ofis Taşıma İşi Kabusunuz olmasın

Ofis Taşımacılığı en zor nakliye çeşitlerinden biridir. Atik, hızlı profesyonel hizmet anlayış çerçevesinde hareket etmek şarttır.

Biz tamamen memnuniyet odaklı çalışan bir firma olarak sizlerin konfor alanınızdan çıkmadan ofis taşıma sürecini yönetmekteyiz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bir yerden bir yere taşınmak gerçekten son derece meşakkati bir iştir. Özellikle de söz konusu iş yeri ise daha da zorlaşmaktadır. İş yerinizin büyüklüğü de taşınma esnasında yaşanacak kaosun derecesini belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Bizler ofis nakliyesi konusunda tecrübemiz ve eğitimli profesyonel kadromuz ile size hizmet etmekteyiz. En son teknolojik olanakları da sizler için kullanmakta ofis taşıma firmaları arasında farkımızı ortaya bu şekilde koymaktayız.

Sizin için neler yapıyoruz?

Bize ulaştığınızda hemen bir ekpertiz uzmanı arkadaşımızı yanınıza gönderiyoruz. Öncelikli olarak taşınma işleminin yapılacağı alan A’dan Z’ye inceleniyor. Planlama yapılıyor. Sizin istediğiniz gün ve saatte başlamak üzere yanınızdan ayrılıyoruz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız olarak gören bir kurumuz. Bu nedenle tüm paketleme ürünleriniz özel olarak yurtdışından getiriyoruz. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için gereken tüm önlemleri almış oluyoruz. İş yerlerinde bölümlere ayırarak paketleme ve taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Tüm dökümanlar, değerli evraklar ıslanmayacak şekilde ambalajlanıyor. Mobilyalarınız mobilya ustası personelimiz tarafından özenle demonte ediliyor. Paketler üzerine neyin nerede olduğu daha sonra karışıklık olmaması adına yazılıyor. Sonra taşıma işlemine uygun araçlarla eşyalarınızı yeni adresinize doğru yola çıkartıyoruz. Ekşioğlu nakliyat olarak tüm taşınma işlemlerini sigortalatmış durumdayız. Böylece oluşabilecek herhangi bir durumda zararınız karşılanabilmektedir. Mal canın yongasıdır derler. Bu nedenle mücbir sebep olan durumlarda dahi endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yaptırılmakta ve şoförlerimizde alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Geniş bir filoya sahip olduğumuzdan dolayı ofis taşıma firması olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmekteyiz. İş yeriniz ne kadar büyük olursa olsun genellikle aynı gün taşıma işlemini sonlandırmaktayız. Eşyalarınızı eski iş yeri adresinizden alıp kurulum ve yerleştirme dahil yeni iş yerinize taşıma hızımıza inanamayacaksınız.

Türkiye’nin her yerine hizmet

İstanbul ofis taşıma, Ankara ofis taşıma işlemlerinizi ve hatta Türkiye’nin tüm illerinde ki nakliye süreçlerinizi yönetebilecek kapasitemiz ile taşıma şirketleri arasında ki farkımızı ortaya koymaktayız. Siz nereye gitmek isterseniz, biz oradayız. Biz kendisine güvenen bir nakliye şirketi olarak sizlere en tüm bu hizmetleri en ekonomik şartlarda sunmaya devam ediyoruz. Özellikle İstanbul ofis taşımacılığı ile ilgili karşılaştığınız rakamlar sizi korkutmasın. Size özel seçeneklerimizle hızlı ve ekonomik bir taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Dilediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey hemen bize ulaşmaktır. İletişim numaralarımızdan günün 24 saati bizleri arayabilirsiniz. Telefonun diğer ucunda kocaman bir ekibinizin olduğunu asla unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Nakliye Firması İle Ofis Taşımanın 7 Avantajı başlıklı makalemizde ekşioğlu nakliyat, istanbul ofis taşıma ve nakliyat şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir