Ofisinizi Birlikte Taşıyalım

Ofis taşıma işleminizi kurumsal firma tecrübesi ve ayrıcalığı ile gerçekleştirin. Uzman kadromuza dilediğiniz saatte ulaşabilirsin.

Türkiye’nin her iline hizmet sağlamakta ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretmekteyiz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve durumuna göre araçlarımız yer almaktadır. Asansörlü ya da asansörsüz her türlü taşıma işlemini gerçekleştirebilecek donanıma sahibiz. Yılların tecrübesine sahip markamız ile sizi yormadan taşınma işlemlerinizi hasarsız bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul ofis taşımacılığı diğer tüm şehirlerde olduğu gibi hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Hijyen koşullarında da özen gösterilmektedir. Aynı şekilde Ankara ofis taşımacılığı en çok görev aldığımız etki çevremiz içerisinde yer almaktadır. Hizmette kalite arayanların doğru adresi olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. Sadece ofis taşıma işleriniz değil aynı zamanda evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda da önemli bir görev üstleniyoruz.

Ofis Taşımacılığında biz ne yapıyoruz?

Tecrübeli personellerimizle öncelikle taşınacak olduğunuz ofise geliyor ve bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Eşyaları hassasiyetlerine göre ayırmak ve paketlemek için gereken stratejiyi belirliyoruz. Sonrasında sizin planladığınız gün ve saatte ofis nakliyesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Ekonomik fiyatlara sigorta kapsamında profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışma ve faaliyetlerinizi geciktirmemeniz adına ofis taşıma firması olarak gereken tüm önlemleri alıyoruz. Geç kalınan süreler para kaybı yaratabilmektedir. Bu sebeple aynı gün taşınma süresi konusunda geniş filomuz ve tam donanımlı kadromuz sayesinde başarılı oluyoruz. Ekşioğlu Nakliyat sizlere tam donanımlı ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Eşyalarınızın kaybolma, hasar görme riskleri ortadan kalkıyor. Dünyanın binbir türlü hali var dediğiniz de yani herhangi bir kaza gibi durumda da sigorta devreye giriyor. Kapasitesi yüksek iş yerleri için fazladan personel sağlayabiliyoruz. Yine ayrıca asansör hizmetimiz de mevcuttur. Zorlu alanlarda taşıma işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecek potansiyele sahibiz. Ofis taşıma firmaları arasında gerek kadromuz gerek araç filomuzla sizlere en 7/24 hizmet verebiliyoruz. Hayal ettiğiniz şekilde tereyağından kıl çeker gibi bir taşınma işlemi gerçekleşmiş oluyor. Nakliyat şirketi arayışınız var ise referanslarımızı görebilir; bizlerle iletişim kurarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Merak ettiğiniz her soruya anında cevap alabileceğiniz görevli arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Nakliye firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Nakliye firması seçerken size sunabileceği hizmetlere dikkat etmek gerekir? Ayrıca ofis taşımacılığı şirketi sahip olduğu araç filosu ve kadrosu ile yeterli mi sorusuna cevap bulmanız da önemlidir. Sigortalı taşımacılık yapıyor mu sorusunun cevabı olarak taşıma firmaları açısından en önemli konular arasında yer alıyor. Paketleme koşulları, sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığı yine göz önünde bulundurulması gereken maddeler arasındadır.

Ofis taşımacılığı ile ilgili tüm beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde bir nakliye firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İhtiyacınız olan her an bize ulaşabilir; Profesyonel yardım alarak bu büyük taşınma sorumluluğundan göz açıp kapayıncaya kadar kurtulmuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşıma İşi Kabusunuz olmasın başlıklı makalemizde ekşioğlu nakliyat, istanbul ofis taşıma ve nakliyat şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir