ÜMRANİYE OFİS TAŞIMA 

Ekşi Oğlu Ofis Taşıma

ÜMRANİYE OFİS TAŞIMA 

ÜMRANİYE OFİS TAŞIMA hizmeti İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en büyük ilçesi olan Ümraniye’de firmamız tarafından gerçekleştiren bir hizmettir. Bu bölgede birçok ofis hizmet vermekte ve bazı zamanlarda ofis taşıma hizmeti çok sık olarak tercih edilmektedir.  Firmamız sizlere kaliteli ofis taşıma hizmeti için her daim kendini geliştirmeye devam etmekte bünyesinde barındırdığı her bir personel alanında uzman ve tecrübe sahibidir.

 OFİS TAŞIMA NASIL YAPILIR?

Ümraniye ofis taşıma işlemi öncelikli olarak firma sahiplerinin bizleri ulaşması ile beraber randevu ile Belirli bir zaman aralığında gerçekleştirilmektedir.  Belirtilen zaman aralığında ekiplerimiz öncelikli olarak taşıma gerçekleştirilecek olan firmaya araçlar ile beraber giderek ön inceleme yapmaktadırlar.  Bu incelemede öncelikli olarak eşyalarınız kategorilere ayrılmaktadır ve tüm eşyalarınızın ekipleri tarafından sizlerin gözetiminde listesi çıkarılmaktadır.  Buna bu liste de taşınacak olan eşyalarınızın ayrıntılı bilgileri yer almakta ve bu ayrıntılar sözleşmeye eklenmektedir. Daha sonra kategorilere ayrılan ürünler ekiplerimiz tarafından en özenli biçimde paketlenmektedir Böylelikle hasar ve darbelere karşı korunmaktadır.  Bununla beraber özellikle cam gibi hassas Ürünleriniz daha özen paketleme yapılmakta strafor köpük ve benzeri ürünler kullanılarak herhangi bir hasar görmesi engellenir.  Kategorileri ayrı paketlemeler yapıldıktan sonra ürünler uzman ekipleri tarafından bizlere tahsis edilen araçlara yüklenir.

Ofis taşıma araçları ile beraber götürülecek olan mesken-ev ayrıldıktan sonra en özenli bir biçimde tekrardan istediğiniz konumda yerleştirilmesi yapılır.  Tüm bu işlemlerden sonra sözleşmede yer alan ürünler tekrardan incelenerek herhangi bir hasar veya kayıp durumu kontrol edilir.

Ekşioğlu Ofis Taşıma
ÜMRANİYE OFİS TAŞIMA

 

 

SİGORTALI OFİS TAŞIMA

Taşınan ürünlerde herhangi bir hasar veya kayıp durumunda firmamız sigortalı ofis taşıma hizmetinden yararlanarak sizlere tüm hasarları karşılamaktadır.  Böylelikle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak her daim kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla sizlerin her daim yanınızdayız.  Sigorta kapsamında taşınma veya yükleme sırasında oluşan hasarlar, kayıp eşyalar bu kapsam dahilindedir.

 

UYGUN FİYATLI OFİS TAŞIMA

Ofis taşıma fiyatları firmamız tarafından belirli standartlara göre belirlenen ve değişkenlik gösteren bir unsurdur.  bir fiyatın belirlenmesi için öncelikli olarak taşınarak malzeme miktarı ve  mesafeye dikkat edilir.  Fiyatları belirleme konusunda malzeme sayısı ve mesafe en önemli iki unsur olarak söylenebilir. Ofis taşıma sektöründe en uygun fiyatlı taşıma hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır.  Sektöründe her daim müşteriler tarafından en çok tercih edilen firma olarak sizlere bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

 

YASAKLARDA OFİS TAŞIMA

Yasaklarda ofis taşıma özellikle günümüzdeki pandemi den dolayı kısıtlamalar da taşıma hizmeti sunabilmek için müşterilerimizin e-devlet’ten izin alması gerekmektedir.  Gerekli izinler dahilinde firma olarak sizlere her türlü taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde kaliteli bir hizmet ve tamamen müşteri odaklı çalışan bir firma arıyor iseniz bizlere ulaşarak en uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

 

 

MASLAK OFİS TAŞIMA HİZMETİ ADLI YAZIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan MASLAK OFİS TAŞIMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open