İŞYERİ TAŞIMA

İŞYERİ TAŞIMA

İŞYERİ TAŞIMA  işlemleri firmamız tarafından özenle gerçekleştiren uzman personel gerektiren ve birçok susa dikkat edilmesi gereken bir hizmettir.  Öncelikli olarak birçok işyeri taşınmış olan firmamız sektörde yılların tecrübesi vardır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Birçok farklı işyeri yeni açacağı mağazalar veya bulunduğu konumda istediği verimi alınamadığından ötürü taşınma işlemi gerçekleştirir. Farklı sektörlerde hizmet veren iş yerleri özellikle Gıda ve teknoloji sektörü alanında hizmet veren firmalar büyük Özen isteyen taşıma hizmeti almak durumundadırlar.  Gıda sektöründe çalışma yapan işyerleri taşıma için öncelikli olarak mesafeden dolayı herhangi bir gıda ürünü ne zarar gelmemesi için soğuk taşıma gerektirebilir.   Teknoloji sektöründe hizmet veren iş yerleri için ürünlerin maddi değeri yüksek olduğundan taşıma işlemlerinin hassasiyet ve büyük Özen gerektirmektedir.

Firmamız alanında Gerekli olan tüm güncel teknolojileri barındırarak özellikle işyerlerindeki taşınacak malzemelerin paketlenmesi için büyük çaba sarf etmektedir.  Öncelikli olarak taşınacak olan eşyalar belirli kategorilere ayrılarak hassas ürünler bir daha az hassas ürünler kendi işlerinde farklı paketleme işlemleri görmektedir.  Hassas ürünler elektronik Gıda ve cam gibi Herhangi bir Sarsıntı ve darbe de kolayca hasar alabilirler. Bu sebeple ekiplerimiz bu ürünleri daha hassas bir biçimde herhangi bir darbe ve çiziyor karşı korunacak şekilde paketlenmektedir.  Diğer ürünler havalı naylon ile sarılarak çizikleri ve genel darbelere karşı koruma altına alınır.

Tüm bu işlemlerden sonra sizlere özel gönderilen işyeri taşıma nakliye araçlarına yüklenerek istenilen konuma taşınması sağlanır.  Burada yolda oluşabilecek herhangi Sarsıntı ve benzeri durumlara karşı ürünler sabitlemektedir. Ürünleriniz istenilen konuma vardığında ekiplerimiz tarafından en gerekli Özen gösterilerek tekrardan İstediğiniz şekilde yerleştirilmektedir.  Paketler açılan ürünler ekiplerimiz tarafından teker teker en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek herhangi bir hasar veya benzeri bir durumla karşılık önlem alınarak oluşacak hasarlar ise garantili işyeri taşıma hizmetimizden dolayı sizlere Gerekli olan tüm maddi zararlar karşılanmaktadır.

İşyeri Taşıma Firmamız

Temiz iş yeri taşıma hizmeti firmamız tarafından yılların tecrübesiyle sektörde her daim en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır.  Kaliteli bir hizmet için tamamen sektörde güvenilir bir firma tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Firmamız tam bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlerden gelen öneri istek ve şikayetler her daim değerlendirmekte ve gelişimine katkı sunmaktadır.  Alınan istek ve şikayetler özenli incelenerek gerekli düzenlemeler yapılmakta işyeri taşıma alanında her daim en iyisini hedeflemekteyiz.

Uygun fiyatlı işyeri taşıma hizmeti firmamızın yıllardır süregelen tecrübesi ile sizlere sunduğu bir hizmettir.  İstanbul işyeri taşıma hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden veya şubemize   gelerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat Hakkındaki Yazımızı Okumak İsterseniz Tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Mağaza Taşıma başlıklı makalemizde istanbul mağaza taşıma ve mağaza taşıma hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open