Ofis Taşımacılığı

En İyi Taşımacılık

İstanbul Ofis Taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis Nakliyesi firmaları arasında sağlam organize özelllikleri ve ayrıca kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla önde gelen bir şirkettir.

Ofis nakliye diğer nakliyat tiplerinden ayrıcalıklı şekilde çok daha dikkat ve ayrıca potansiyel isteyen bir nakliyat biçimidir.

Ofis taşıma hizmetleri hakkındaki ihtiyacınıza binaen firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde ilk önce taşıma uzmanımız adresinize gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını tetkik eder. İnceleme bitiminde nakliye programı yapılır.

Nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği gün naklin daha hızlı ve daha rahat yapılması nedeniyle ofis bölme bölme nakledilir. evrak dolapları ve masaların demontesi nispeten süratli olması amacıyla şarjlı söküm aletleri kullanılmaktadır. Tüm büro eşyaları yurtdışından ithal ettiğimiz özel paketleme malzemelerine sarılarak paketlenir. Dosya ve masa aksesuarları kolilenir ve üzerine gerekli olan açıklayıcı bilgi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Firmamız büro nakliyesi hizmetlerini teminat altına almaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı alanında yıllardır lider konumunu koruyan firmamız Eczacıoğlu Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

» Çok katlı işyeri taşıma

Ofis Taşıma Organizasyonu Sırasında Gerçekleştirilen Faaliyetler

– Eksper incelemesi: Eşya taşıma işlemlerinin tam anlamıyla uygun ifa edilmesi için taşınacak mekanda inceleme anlamı taşıyan ve firmamızın ücretsiz ifa ettiği ekspertiz servisinden faydalanabilirsiniz. Ofis taşıma hizmetlerinde ekspertiz büyük önem arzetmektedir.

– Sigortalama: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçleri sırasında ihtimal dahilinde olan ve hesap edilmeyen hallere ve hasarlara karşı garanti altına alır.

– Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin doğru şekilde sarımları, kamyon veya tıra dengeli konumlandırılabilmeleri ve daha güvenli taşınması amacıyla sökme işlemleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Aynı zamanda demonteleri yapılmış mobilyalarınız, yeni yerleşeceğiniz ofisinizde belirlediğiniz gibi konumlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

– Ambalaj malzemeleri seçimi ve Paketleme: Ofislerinizde bulunan tüm materyaller ve diğer ofis eşyaları için eşya türlerine göre tespit edilen paketleme bileşenleri kullanılarak sarım işlemleri icra edilmektedir.

– Taşıyıcı araca yükleme: Ana parçalarına ayrılan ve de paketlemesi yapılmış olan ofis masası, mobilya ve diğer yüklerinizin nakliye sırasında ziyan görmelerine karşın korunabilmesi, araca düzenli yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

– Yerleştirme: İstenen yere nakilleri yapılan ve monte edilen eşyalarınız tarafınızdan belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanıma uygun duruma getirilir.

– Depolama: Ofis ve Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan işletmemizle iletişime geçerek gereken saklama depolarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve güvenli eşya barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

0850 346 92 64  – [email protected]

Güvenlik ve Fiyatlar

Firmamız tarafından Ofis Taşıma faaliyetleri alanında bilhassa eşya güvenliği hususuna ciddi oranda önem atfedilmektedir. Kurumsal bir teşekkül anlayışının verdiği ehil perspektif sonucunda, eşya ve malzemelerin kaybolması ya da tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Ofis Taşıma fiyatları konusu için kuruluşumuzun her bir ödeme gücüne uygun fiyatlandırma aranjmanı sistemiyle, her kişi kolay bir şekilde bu hizmetimizden faydalanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenli şartlar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize sürekli olarak itimat edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

open