sokaga-cikma-yasaginda-ofis-tasima

Ekşi Oğlu Ofis Taşıma

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA OFİS TAŞIMA YAPILIR MI?

Kısıtlamalarda ofis taşıma hizmeti belirli izinler gerektirmektedir. Yasaklarda ofis taşımak yasak mı sorusu sıkça sorulmakta gerekli izinler e-devlet üzerinden alındığında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.  Bildiğiniz üzere günümüzde pandemiden ötürü bilim kurulu tavsiyeleri üzerine Sağlık Bakanlığı ile beraber hükümet önlemler almak için belirli kısıtlamalar gerçekleştirmektedir.  Bu kısıtlamalar mesafeyi arttırmak daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için uygulanmaktadır.  Hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile başlayıp Belirli zaman aralıklarında veya belirli dönemlerde uygulanan yasak birçok durumu etkilemektedir.  Bu durumlardan bir tanesi ise ofis taşıma hizmetidir.  Firmamız sizlere her daim hizmet verebilmek amacıyla ofis taşıma hizmetinde kısıtlamalar da gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.  Bunun için öncelikle taşıma yapacak olan firmanın veya kişilerin e-devlet taşıma izni alması gerekmektedir.

 

KISITLAMALARDA OFİS TAŞIMA

İşyerlerinin ofis taşıma nedenleri gerekli yer değişikliği veya mevcut konumunu fayda sağlayamadığı için taşıma ihtiyacı duymaktadırlar.  Bu sebeplerden ötürü yeni yerlerinde daha hızlı yerleşmek en kısa sürede hizmete devam edebilmek amacıyla firmamız bu hizmeti sizlere sağlamaktadır.  Sektöründe yüzlerce başarılı proje binlerce müşteri memnuniyeti sağlayarak her daim en iyi hizmeti verebilmek adına her koşulda çalışmaktayız. Korona virüs tedbirleri ile ofis taşımak Gerekli izinler dahilinde mümkündür. Yasaklarda ofis taşıma hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle e-devlet hesabınızın olması gerekmektedir.  E-Devlet hesabı açabilmek için PTT şubelerinden belirli bir ücret ile şifre almanız gerekiyor. Şifre ile e-devlet hesabınıza giriş yaptıktan sonra İç İşleri Bakanlığı’ndan seyahat izin işlemleri başlığı altından gerekli yerlere doldurarak izin alabilirsiniz.

Gerekli olan izinler alındıktan sonra firmamıza başvurarak sizler için en kaliteli hizmeti her daim her koşulda sağlamaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.  Pandemi koşullarında yapılacak olan ofis taşıma için ekiplerimiz önceden gerekli koşullara uyum sağlayabilmek amacıyla tamamen dezenfekte edilmiş ekipmanlar ve maske eldiven ve mesafe kurallarına harfiyen uyarak işlemleri gerçekleştirilmektedir.  Taşıma araçlarımız ise dezenfekte edilerek herhangi bir eşyanı da bakteri veya benzeri mikroorganizmaların bulaşması engellenmektedir.

Ekşioğlu Ofis Taşıma ve Paketleme
Ekşioğlu Ofis Taşıma ve Paketleme

YASAKLARDA OFİS TAŞIMA İZNİ ALMAK

Ofis taşıma izni almak için e-devlet uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.  Giriş yapabilmek için şifre almanız gerektiğini daha önce belirttik.  Şifrenizi şifrenizle giriş aşağı takip edebilirsiniz.

  •  https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ uygulamasına giriş yapınız.
  • Arama bölümüne İç İşleri Bakanlığı yazın.
  • https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru
  •  İç İşleri Bakanlığı’na tıkladıktan sonra yeni başvuru tıklayın.
  • Başvuru sıra olarak seyahat izin işlemlerini seçin.
  •  Belge türü 65 yaş altı vatandaşlarımıza özel araç seyahat izin belgesi seçeneğine tıklayın.
  •  Bulunduğunuz ili seçiniz.

Bu işlemlerin ardından belgeniz oluşturulacaktır. Oluşturulan belgeyi çıktı alarak taşıma sırasında gerekli kontroller de gösterebilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından firmamıza başvurarak gerekli izin belgelerini gösterdikten sonra en kısa sürede ekiplerimiz işlemlere başlayacaktır.  Öncelikli olarak taşınacak olan eşyaları en ince detayına koruma için paketleme işlemleri yapılır.  Bu işlemlerin ardından eşyalarınız taşıma araçlarını yüklenerek istenilen konuma götürür.  Tekrardan en özenli bir biçimde istenilen şekilde yerleştirmesi yapılarak hizmet sonlandırılır. Nakliye kısıtlamaları izinli olarak yapılan işlemleri  etkilememektedir.

Firmamıza web sitemiz üzerinde yada iletişim adreslerinden veya bayimize gelerek detaylı bilgi alabilir sokağa çıkma kısıtlamasında ofis taşıma hizmeti hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat hakkında ki yazımızı okumak için TIKLAYINIZ. 

 

Bir önceki yazımız olan İŞYERİ TAŞIMA başlıklı makalemizde istanbul işyeri taşıma ve işyeri taşıma hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open