Kurumsal

Ekşioğlu Ofis Taşıma

Ofis Taşıma kapsamında 1970’lerden günümüze hizmet sunduğumuz zaman dilimi içerisinde çok sayıda kişi, işletme ve de kamu teşekkülüne taşımacılık yapmış olan Ekşioğlu Nakliyat, bu sektörde önde gelen nakliye kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Hizmet sunduğu birey ve kurumlara nitelikli ve sağlam iş yapan Ekşioğlu Nakliyat, evveliyatından bu zamana etkili bir referans ağı kazanmıştır.

Ekşioğlu Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve şehirlerarası lojistik faaliyet alanında kullandığı 3 adet 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli lojistik kamyonu, lokal bölgede asansörlü nakliye alanında kullandığı 1 adet mobil asansör kamyonu, eşya koruma işlemleri doğrultusunda 1900 metrekare kapalı bölümü olan, güvenlikli antreposu ile aynı zamanda taşınacak her bir malzeme ve eşyaya uygun derlenmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca kurumumuzun, hizmet sunduğu şahıs ve kurumların eşya nakliyesi gereksinimlerine problemsiz yanıt verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi çalışma sahasında eğitimli ve uzman personel kadrosu bulunmaktadır.

“Siz Arzu Edin, Biz Yerine Getiririz” sloganı ile, müşterilerine bir vaat veren kuruluşumuz, onların taleplerinin ekonomik, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve tam zamanında temin edilmesini belli başlı kalite politikası bilmektedir.


0532 594 35 36 – [email protected]

KURUMSAL YAPIMIZ

Ofis Taşıma sektöründe 1970’lerden beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Ekşioğlu Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Araçlarımız

Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın tümü çelik kasalıdır ve hassas, emniyetli taşımacılık için özel dizayn edilmiştir.

Belgelerimiz

Kurumumuz, evden eve nakliyat için yeterli taşımacılık kurumlarına sağlanılan K3 yetki belgesine sahiptir.

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih etmiş müşterilerimizin güvenleri, çalışmalarımıza her daim yön vermektedir.

Yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve şirketler vasıtasıyla firmamızın aldığı yorumlar, sunduğumuz hizmetin belirtisidir.