Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, bölgesel taşımaya göre daha geniş mesafeli nakil biçimidir. Nakliye itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirlerarası nakliyede uzaklık çoktur. Bu gerekçeyle, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek nakliyat kamyonlarının uzun yola karşı korunaklı ve güvenli yapıda bulunması gerekmektedir. Şirketimizin istihdam ettiği iller arası nakliye kamyonları, dayanıklı ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliye Nedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız taşımacılık tekniklerinin gelişmesiyle, çelik kasa vasıtaların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. Şehirler Arası Taşıma işlemlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan vasıtaları kullanan firmamız, hızlı ve sağlam nakliye faaliyetleri sunmaktadır. Memleketimizin her yerine iller arası nakliyat hizmeti sunan Ekşioğlu Nakliyat, hizmet arz ettiğimiz kurum ve bireylerin taleplerine en kaliteli şekilde yanıt sunabilmek amacıyla, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşıma işlerinde, profesyonel bir kadro görevlendirilir. Aynı zamanda organisazyonumuzun kullandığı eşsiz işlemler çerçevesinde son derece güvenli nakliyat hizmetleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Nakliye Aşamaları?

Yerinde İnceleme hizmetiyle nakliye süreçleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından tespit edilir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir tüm eşya ve malzemelerin özel olarak ambalajlanması ve öteki eşya ve malzemelerin paketlenmesi aşamasından itibaren, asansörle kapalı kasa kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Öncelikle büyük ve mukavemetli ev eşyaları indirilir ve akabinde kırılabilir eşya ve malzemeler istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın hassas eşya nakli işlemleri için hususi çerçevede imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta ev eşyası güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti asıl gayemizdir.

İllerarası lojistik işlemlerinde, ambalajlama ile kolileme işlemleri özeldir. Uzak yolun problemleri ile taşınılacak yörenin iklimsel yapısı düşünülür ve bunlara göre paketleme yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlamadan sonra araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatle uygulanılan ambalajlama ve istif sayesinde eşyalarınız hasar görmemektedir. Şehirler arası taşımacılık adına mecburi olan bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz eğitimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan kişilerdir. İşletmemizin ve personelimizin sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yolda olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tonaj konusunda dikkatlice işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşıma maliyetleri, gidilecek ilin uzaklığı, kapalı kasa vasıtanın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek seçenekler ve aracın büyüklüğü gibi hallere bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hakkında en ekonomik seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

0850 346 92 64 – [email protected]

open