Hoşgeldiniz İstanbul Ofis Taşıma
0850 346 92 64
7 - 24
İstanbul

Asansörlü Nakliyat İçin Modern Teknikler ve Uygun Fiyatlar Firmamızda

Modern teknikler ve uygun fiyatlar ile taşıma işlemleri yapan nakliyat firmamız asansörlü nakliyat konusunda yeterli ve gerekli donanıma sahiptir.

İstanbul merkezli taşımacılık firmamızla, şehir içi ve şehirlerarası olarak nakliyat hizmetlerimizle sizlerleyiz. İstanbul büyük bir kent ve ülkemizdeki birçok şehrimiz de yüksek katlardan oluşan apartmanlar ile çevrilidir.

Gerek çalışma alanlarımız, gerekse yaşam alanlarımız olarak yüksek katlarda oturmak demek, taşımacılık sırasında yüksek katlarda işlem yapmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle, yeterli sistemi ve kapasitesi olan firmalardan hizmet almanız son derece önemlidir. Modern asansört sistemi, kapasitesi mükemmel ve sürekli olarak yenilenen araç filomuz, modern ve güvenli paketleme ile eşyalarınızın en yüksek katlardan alınmasını ya da en yüksek katlara nakliyesini özenle yapmaktayız.

Asansörlü Nakliyat ile Yüksek Katlara Taşımaz kapasitemiz ve sigortalı taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde firmamız sonuna kadar güvenebilirsiniz. Firmamız planlı şekilde hizmetini sunar. Öncelikle, web sitemizden, fiyat teklifi bölümünden ya da çağrı merkezimiz üzerinden randevularınızı ve fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

Eşya sayısı, yükseklik, oda sayısı, taşımacılık yapılacak mesafeye göre, asansörlü nakliyat fiyatları değişir ancak fiyat politikamız kesinlikle ekonomiktir. Randevularımızda dakik olmak ise değişmeyen firma politikamızdır. Size belirttiğimiz tarih ve saatle ekiplerimiz tüm ekipman ve araçlar ile birlikte, sizin kapınızı çalar. Mesai saatleri yüklü olan müşterilerimiz için hafta sonlarında da taşımacılık saatlerimizi esnek olarak ayarlamaktayız.

İstanbul asansörlü nakliyat olarak, bir numara tercih edilen firmayız. Öncelikle müşterilerimizin güvenliğine önem vermekteyiz. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında, ilk andan itibaren, yeni adresinize yerleştirilmesine kadar eşyalarınız sigorta dahilindedir. Bir kayıp ya da hasar olması durumunda, Türk Ticaret Kanunu ve sigorta kanunu kapsamında hukuki olarak işlem yapılır. Firmamızın merkezi Kartal da bulunmakta olup, Kartal asansörlü nakliyat ve şehrimizin diğer ilçeleri için de özenle hizmet sunmaktayız. İstanbul un tüm çevresi için ve ilçeleri için firmamızı değerlendirebilirsiniz. Asansörlü nakliyat Pendik için de firmamızla anlaşabilirsiniz değerli İstanbullular.

Araç Filomuz Modern ve Bakımlı, Ekiplerimiz Eğitimli ve Deneyimli

Asansörlü taşımacılık sistemleri yönünden, eksiksiz şekilde donanımlı firmamız, mükemmel altyapısı ile beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak özellikte. Araçlarımızla çok sayıda eşyaların da taşınması mümkündür, az sayıda eşyaların taşınmasından, çok odalı evlerin yüklü sayıda eşyalarının taşınmasına kadar uygun araç filomuz sizleri bekliyor. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır ve hepsi de sigortalı olan araçlardır. Uzak yol şartları ve mevsim özelliklerine göre dayanıklı olan araçlarımızla, en zorlu şartlarda bile eşyalarınızı güvenle ulaştırmaktayız. Sürücülerimiz ise son derece deneyimlidir. Aynı şekilde elemanlarımızın da eğitimli ve deneyimli olduklarının altını çizelim. Güleryüzlü personelimizle eşyalarınızı sizden bile özenle taşımaktayız. Asansörlü nakliyat araç fiyatları konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Diğer taşımacık hizmetlerimizle ve depolama hizmetlerimiz için de sizinleyiz.

Bir önceki yazımız olan Nakliye Firması İle Ofis Taşımanın 7 Avantajı başlıklı makalemizde ekşioğlu nakliyat, istanbul ofis taşıma ve nakliyat şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open
depolama