Sizi Yeni Ofisinize Biz Taşıyoruz

Ofis taşımacılığı yıllardır hizmet verdiğimiz alanlar arasında önemli bir yere sahiptir. Bizler işini profesyonelce yapan firmayız.

Tüm belgeleri ile tamamen yasal bir zemine dayalı iş süreçlerini yürüten kurumsal bir firmayız. Tüm ofis taşıma sürecinizi plan ve program çerçevesinde en ekonomik şekilde hazırlar ve son derece kısa süre içerisinde tamamlarız. Böylece İstanbul ofis taşıma gibi özellikle iş piyasasının neredeyse hiç durmadan faaliyet gösterdiği büyük şehirlerde çalışmalarınızdan geri kalmamanızı sağlamaktayız. Ofis taşıma son derece zorlu bir iştir. Evraklar, elektronik eşyalar, mobilyalar hasarsız bir şekilde bir yerden diğerine ulaştırılmalıdır. Kullanılacak yöntemlerden araçlara kadar ihtiyaca uygun hizmet sunulmasını gerektirir. Ekşioğlu nakliyat yılların tecrübesi ve teknolojik üstünlüğü sayesinde siz daha ne olduğunu anlamadan taşınmanızı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın tamamı size en iyi hizmeti sağlayabilecek eğitime ve tecrübeye sahiptir. Güler yüzlü hizmet anlayışımıza uygun olarak görev yapmakta ve memnuniyetinizi önemsemektedirler.

Nakliye Firmaları Ekonomik Midir?

Ofis nakliyesi komplike bir çalışma gerektirir.  Ofisinizi daha ekonomik olmak adına kendi olanaklarınızla taşımaya kalktığınızda çalışanlarınızın yardımına ihtiyaç duyarsınız. Ancak onlar tecrübeli olmadıkları için hem kendilerini sakatlayabilirler hem de ofis eşyalarına zarar verebilirler. Bunun dışında yine araç ya da taşıma için gerekli gereçleri kiralamanız gerekebilir. Paketleme işlemlerini de ofis taşıma firması yerine kendiniz yapmak zorunda kalırsınız. Bu durumda da maliyetleriniz bir nakliye firmasına ödeyeceğinizin çok çok üzerine çıkacaktır. Bizler sizler için olabilecek en düşük fiyat tekliflerini ihtiyaçlarınıza göre oluşturmaktayız.

Nakliye İşlemi Nasıl Gerçekleşir

İstanbul’da olduğu gibi şehirlerarası taşımacılıkta da size destek sağlıyoruz. Ankara ofis taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Taşınma kararınızı bize bildirdiğinizde hemen adresinize gelerek gerçekleştirilmesi gerek işlem için plan yapılır. Sizin istediğiniz gün ve saatte gelerek eşyaları son teknoloji ve sisteme uygun paketleme yöntemleri ile taşımaya hazır hale getiriyoruz. Taşıma şirketler arasında ki yerimizi yıllardır koruyan bir firma olarak en yüksek teknolojilerimizle her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek durumdayız. Üstelik sigortalı taşımacılık yapıyor ve işimize değer katıyoruz. Kısa sürede taşınma işleminizi tamamlayıp anahtar teslim size bırakıyoruz. Sağladığımız hizmette kalitenin yanı sıra güven öncelikli hareket ediyoruz. Sizin referansınız bizim için bir araç değil bir amaçtır. Nakliyat şirketi olarak hiç tereddüt yaşamadan güven duyabileceğiniz bir firma olmamızı işimize olan sevgimize borçluyuz.

Yeni çalışma alanınıza doğu birlikte harekete geçmek için buradayız. Ofis taşma yükünden, maliyetlerinden kurtulmak istiyorsanız bizler size destek olmak için daima buradayız. Ötelemeden, bugün olmaz yarın demeden daha ilk telefonunuzla harekete geçip sizlere ulaşıyor ve taşınmayı başlatacak planı hemen gerçekleştiriyoruz. İş sürecinizin aksamaması ve garantili bir şekilde taşıma işleminizin gerçekleşmesi için neler yapılabileceği ile ilgili bilgileri en doğru adres olarak buradayız.

 

Bir önceki yazımız olan Taşımacılıkta Kalite yi Ekşioğlu ile Yakala başlıklı makalemizde ekşioğlu nakliyat, istanbul ofis taşıma ve nakliyat şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir