Sizi Yeni Adresinize Biz Taşıyalım

Ofis taşıma işlerinizi alanında uzman kaliteli bir nakliyat firmasına emanat etmek istiyorsanız Ekşi oğlu nakliyat hizmetinizde.

Yeni İş yerinize yeni umutlara birlikte yelken açıyoruz. Tebdil-i Mekanda hayır vardır derler. Bazen iş yerimizin adresini değiştirmek bize daha geniş bir çevre ve alan sağlayacağı kanaatine vararak harekete geçeriz. Ancak hepimizi taşınma telaşı korkutmaktadır. Üstelik iş hayatının canlı ve dinamik yapısında yeri geldiğinde beş dakika bile kendimize ayıramıyorken taşınma gerçekten gözümüzde büyüyen bir kargaşa halini almaktadır. Eyleme geçtiğimizde ise ne yapacağımızı bilmez hale geliriz. Yeni bir adres, yeni bir çevre ve onca telaşın gözde büyümesi herkesin yaşadığı bir durumdur. Basit gibi görünen bu olay aslında tecrübe gerektiren komplike bir iştir. Projelendirilerek iyi bir ekip tarafından yönetilmesi gerekir. Ofis taşıma işlemini ve tüm bu korkularınızı bizler daha kolay hale getirecek profesyonel dev bir ekibiz. Yılların verdiği tecrübe ile hareket etmekteyiz. Ofis taşımacılığı üzerine tam donanımlı hizmet vermekteyiz.

Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce bizlere ulaştığınızda uzman bir ekip adresinize gelir. Taşıma yapılacak ofisi inceler. Tüm ayrıntıları not eder ve bir plan proje sunar. Ofis nakliyesi işlemini size detaylıca izah eder. Kaygı ve korkularınız daha o anda yok olup gidecektir. Araç gereksinimleri büyüklüğe göre tespit edilir; paketleme, demontaj işleri planlanır. Nakliyat şirketi olarak size gereken tüm açıklamalar tek tek yapılır ve hareket günü ile saatini birlikte belirleriz. Biz tamamen sizin işleyişinize uyacak gün ve saate göre hareket ederiz. Kendimize göre hizmet sunma anlayışı taşıyan ofis taşıma firmaları içerisinde asla yer almadık. Tüm eşyalarınızı kendimizinmiş gibi düşünür onların taşıma sırasında hasar görmemesi adına tüm önlemleri alırız. Ofis taşıma firması olarak amacımız tüm yükü sırtınızdan almak ve sizin işlerinize odaklanmanızı sağlamak adına taşınma işlemini tereyağından kıl çeker gibi bitirebilmektir. Üstelik tüm bunları son derece ekonomik bir şekilde gerçekleştirerek bütçenizde bir delik açmamaktır. Kendimize ait filomuz, gerektiğinde gerçekleşecek asansör taşıma sistemi ile çalışmalar en uygun rakamlara sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Taşıma şirketleri arasında ki yerimizin en ön sırada olması tamamen sizi düşünerek attığımız adımların hem en yüksek kalitede hizmeti hem de en düşük maliyetleri içeriyor olmasından gelmektedir.

Güvenli Taşımacılık nedir?

Ekşioğlu nakliyat olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. İstanbul ofis taşıma, Ankara ofis taşıma gibi her ilde gerçekleştirdiğimiz bu süreçler o ilin ihtiyaçlarına göre özel olarak yapılandırılmaktadır. İstanbul ofis taşımacılığı gereksinimleri her il için olduğu gibi farklılık gerektirir. Taşınma planlarken saatler, trafik, mesafeler göz önünde bulundurulur. Ayrıca güvenlikte bazı illerde diğerlerine oranla daha büyük önem taşır. Biz nakliye firması olarak tüm şehirlerde sigortalı hizmet vererek her şeyi güven içerisinde taşımaktayız. Böylece endişesiz kaygısız taşınma işleminizi tamamlamış oluruz. Siz de bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak ve arkanıza yaslanıp profesyonel taşımacılık sürecini izlemek, hiç yorulmadan bir adresten diğerine geçmek istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin. Size eşsiz bir plan çerçevesinde hizmet sunalım.

Bir önceki yazımız olan Sizi Yeni Ofisinize Biz Taşıyoruz başlıklı makalemizde ekşioğlu nakliyat, istanbul ofis taşıma ve nakliyat şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir