Hoşgeldiniz İstanbul Ofis Taşıma
0850 346 92 64
7 - 24
İstanbul

Nakliyat Şirketi

Donanımlı ve senelerin deneyimi ile size hizmet veren nakliyat şirketi olarak, sürekli yenilenen hizmet anlayışımızla sizlere destek sağlamaktayız.

Ülkemizin her yerine uzanabilen hizmet ağımızla sizlerleyiz. Sizin için değerli olan eşyalarınıza, biz de sizin kadar kıymet veriyoruz. Tüm eşyalarınızı, tüm hizmetlerimiz kapsamında sigortalı olarak taşıyoruz. Sigorta kapsamında bir hasar olması ya da kayıp yaşanması halinde hukuki işlemleri devreye sokuyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde her zaman aynı özen ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizle sizinleyiz. Web sitemizden giriş yapın ve firmamızın bilgilerine detaylı olarak ulaşın. Çağrı merkezimizden, şubelerimizden, web sitemizden sorularınızı yönlendirin ya da fiyat teklifleri ile randevularınızı alın.

Zamanında Randevu, İtinalı ve Ekspertiz ile Paketleme, Özenli Taşımacılık

İstanbul evden eve nakliyat şirketi arayanlar, daha önce bizimle çalışmadıysanız, özenli hizmetlerimizden yararlanmanın tam da zamanı. Yasal izinleri olan ve resmi çalışma yetkisi ile hizmet sunan bir firmayız. Değerli müşterilerimiz, lütfen son yıllarda mantar gibi biten nakliyat firmalarına itibar etmeyiniz, mutlaka çalışma belgelerini ve referanslarını inceleyin. İstanbul evden eve nakliyat ve tüm ülkemiz kapsamında İstanbul çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde yanınızdayız ve özenli hizmetimizden sizler de memnun kalacaksınız.

Peki çalışmalarımız nasıl olmaktadır. Öncelikle, sizlerden oda sayısı ve nakliye ile ilgili diğer bilgiler alınır. Bu noktada, gerekirse ekspertiz uzmanlarımız da devreye girer ve incelemelerinizi yaparlar. Bundan sonra, size verilen randevu tarihinde, yeterli sayıda personelimiz, elektrik teknikerlerimiz ve marangozlarımız dahil adresinize gelirler. Eşyaların sökülmesi, gerekirse demontesi yapılarak paketlemeler yapılır. Ambalajlamalarda eşyaların türlerine ve hassasiyetlerine göre işlem yaparız. Yüksek katlarda asansörlü taşımacılık sistemlerimiz kullanılmaktadır. Eşyalar ambalajlandıktan ve kutulandıktan sonra araca alınır. Araçlarımız tüm yol şartlarına ve mevsimlerin özelliklerine karşı donanımlıdır. Sürücülerimiz deneyimli ve itinalıdır. Aynı özellik tüm firma elemanlarımız için geçerlidir. Eğitimli, deneyimli, güleryüzlü ve güvenli elemanlarımızla bir aile gibi size hizmet veriyoruz.

Temiz Bir Firma ve Uygun Fiyat Politikamız

Temiz nakliyeci arayan siz değerli müşterilerimiz, tüm özelliklerimizle karşınızdayız. Eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Mobilyalarınızla marangozlarımız ilgileniyorlar ve yeni adreste ilk günkü gibi onları montajlı şekilde bulacaksınız. Kırılacak tüm eşyalarınız hassasiyetlerine uygun şekilde paketlenecek ve yeni adresinizde açılacak. Beyaz eşyalar ve diğer eşyalarınızın da aynı titizlikte taşındığını göreceksiniz. Siz çantanızı ve kişisel eşyalarınızı alın, yeni yuvanızda ekiplerimizi bekleyin.

Taşımacılık noktasında haklı olarak müşterilerimizin en önem verdiği konulardan biri de nakliye fiyatlarıdır. Evden eve nakliyat fiyat al sitemizin bir bölümüdür ve sizden istenen bilgileri girerek, hemen fiyat alabilirsiniz. Eşya sayısı, mesafe gibi bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra randevu almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. İşte yapmanız gereken işlemler bu kadar kolay.

Bir önceki yazımız olan Proje Taşımacılığı başlıklı makalemizde ofis taşıma, proje taşıma ve proje taşıma firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open
depolama