İstanbul Mağaza Taşıma

 MAĞAZA TAŞIMA 

Mağaza taşıma alanında İstanbul’da bulunan ofisimiz ve tamamen alanında uzman personelimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.   Firmamız kaliteli mağaza taşıma hizmeti için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve gelişen taşıma hizmetleri alanında kendini güncel tutmaktadır.

Mağaza nakliye hizmeti firmalar tarafından özenle yapılması gereken ve özellikle satış yapan mağazaların ürünlerinin taşınması büyük özen gösterilmesi gerekmektedir.  Öncelikli olarak taşınacak olan mağazanın türüne bağlı olarak yapılacak olan operasyon aşamaları belirlenir.  Gıda ve hazır yiyecek alanında faaliyet gösteren market ve benzeri mağazaların taşınmaları büyük emek istemektedir. Bu nedenle firmamız öncelikli olarak taşınacak olan konum ile arasındaki mesafenin belirlenmesine bağlı olarak gerekirse soğuk taşıma yapmaktadır.  Öncelikli olarak dış havanın etkenlerine bağlı olarak taşıma araçları belirlenmektedir. Kısa mesafe için gıda ürünleri özel olarak kolilenmekte ve en hızlı bir biçimde yeni mağazaya taşınmaktadır.  Diğer ürünler ise ekiplerimiz tarafından gerekli paketlemeler yapılarak en özenli bir biçimde taşıma araçlarını yüklenerek kısa sürede yeni alana gönderilmektedir.

Gıda sektörü dışında hizmet veren giyim elektronik kitap ve daha benzeri birçok sektörün taşımacılığında yapmaktayız. Bu sektörlerde taşımacılık işlemler iç taşınacak olan ürünlerin herhangi bir hasar veya zarar görmemesi atma ekiplerimiz özenli bir biçimde çalışmakta tüm ürünleri gerekli hassasiyeti göstererek paketlenmesini sağlamaktadır.  Paketlemeler ürününüzün çeşitlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.  Özellikle elektronik tür eşyalarda sarsıntıya ve darbelere karşı dayanıksız ürünler için firmamız En dikkatli bir biçimde ürünleri araçlara yüklemekte ve araçlarda yolda oluşabilecek sarsıntılara karşı bile koruma altına almaktadır

Garantili mağaza taşıma hizmeti sunarak sizlerin ürünlerinizi bizlere güvenerek taşıma hizmeti sunmamıza ve bununla birlikte yapılacak olan her işlem teker teker kontrol edilerek Herhangi bir sorun veya hasara karşı önlem alınmaktadır. Siz değerli mağaza sahipleri için sektöründe yıllardır Yaptığımız bu işi her daim güvenli ve garanti ile sizlere sunarak en uygun fiyatlı mağaza taşıma hizmetini bizlerden edinebilirsiniz.

Mağazalarımıza yer alan dizili ve askılarda bulunan tüm ürünler ekiplerimiz tarafından özel paketlere yerleştirilerek araçları yüklenmektedir.  Bu sayede taşıma sonrasında yeni mağazanızda daha hızlı satış imkânı sunmakta ve taşıma işlemlerini süresini kısaltmaktadır. Firmamız mağaza taşıma alanında daha öncesinde edindiği tecrübeleri ile beraber sizlere en hızlı bir biçimde Yeni mağaza alanında taşıyarak satışlarınız da en düşük gecikme garantisi vermektedir.  Bu siz Sizlerde Satış piyasasından daha az uzak durarak yaşanacak maddi kayıpların da önüne geçilmektedir.

Mağaza taşıma fiyatları yapılacak olan işlemlere göre değişkenlik göstermekle beraber sektöründe en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.   Fiyatlar taşınacak olan ürünlerin Türüne ve sayısına bağlı olarak firmamız tarafından yapılan gerekli hesaplamalar ile belirlenmektedir. Alanında uzman personelimiz yıllardan beri bu işlemleri her daim müşteri memnuniyetini gözeterek sizlerden aldığımız geri dönüşler ve isteklerle değerlendirerek devamlı Kendimizi geliştirmekle sunmaya devam etmekteyiz. Bununla beraber firmamız sektörde birçok alanda müşteriler tarafından en çok tercih edilmeye devam etmekteyiz.

 

 

 

OFİS TAŞIMA YAZIMIZ

Bir önceki yazımız olan HASTANE TAŞIMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open