HASTANE TAŞIMA

Hastane eşya taşıma hizmetini gerekli olan ekipman ve donanımla en özenli biçimde taşıma hizmetini sunmaktayız. Hastane ürünleri alanında özenli ve profesyonel nakliyat ekipleri tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Yapılacak olan ilk aşama işe taşınacak olan ürünlerin belirlenmesi gerekli plan ve koordinasyonun yapılarak taşıma öncesi hazırlıkların tamamlanmasıdır. Bu aşamada öncelikli olarak firmamız taşıma gerçekleştireceği kurum ile nakliyat sözleşmesi imzalamaktadır. Hastane taşıma sözleşmesi içerisinde taşınacak eşya sayısı çeşitleri, eşyaların durumu ve genel bilgiler içermektedir. Sözleşme sayesinde tüm işlemle ve hizmet garanti altına alınmaktadır.

Hastane eşya nakliyat hizmetinin diğer aşaması ise paketlemedir. Hastane ürünleri hassas elektronik aletlerden, steril ürünlere ve ofis malzemeleri içermektedir. Tüm bu ürünler kendi aralarında belirli kategorilere ayrılması sağlanmaktadır. Kategorize edilen ürünler firmamızın profesyonel ekipleri tarafından paketlenmesi sağlanmaktadır. Elektronik aletler özel köpükler ve havalı naylonlar ile kaplanmaktadır. Ofis malzemeleriniz gerekli sökme ve montaj ekipleri tarafından özenle ayrılmakta ve paketlenmektedir. Steril olarak kalması gereken ürünler özel paketlere konularak tamamen steriliz edilmiş ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Böylelikle tüm ürünler özenle paketlenir ve araçlara yüklenmeye hazır hale getirilmektedir.

Hastane eşya taşıma araçları gerekli olan ürünleri uzman ekiplerimiz tarafından özenle araçlara yüklenmektedir. Tüm ürünler ayrılmış olan kategorilere göre yüklenir böylelikle takibi ve araçlara da yüklenmesi daha kolaylık sağlamaktadır. Firma olarak tamamen kaliteli işlemler için en kaliteli araçlar ve gerekli taşımacılık ekipmanları ile hizmetimizi sunmaktayız. Araçlara yüklenen ürünleriniz istenilen konuma gönderilir. İstenilen konuma gelen eşyalarınızı profesyonel ekipler ile özenle ve dikkatle istenilen konuma tekrardan yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Yerleştirilen ürünlerin paketleri açılarak gerekli kontroller sağlanmaktadır. Ürünlerinizde herhangi bir hasar oluşması durumunda firmamız tarafından kaynaklanan her türlü durumu garanti ile karşılamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz güvenilir ve tamamen memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktayız.

Ürünlerin kontrollerinin sağlanması ve herhangi olumsuz bir durum ile karşılanmaması durumunda hizmetin başarı ile sonlanmasıdır. Firmamız sözleşme içerisinde yer alan maddelerin her birini karşıladığını garanti ederek hizmeti sonlandırmaktadır. Sunulan hizmetten memnun kalan müşterilerimizin bizlere birçok yeni müşteriye tavsiye ettiklerini ve böylelikle hastane nakliyat hizmeti alanında sektörde en çok tercih edilen firma olarak yerimizi almaktayız. Sektörde hastane nakliyat işlemlerini gerçekleştiren nadir firmalar arasında en çok tercih edilen  hizmeti sizlere sunabilmek bizleri her daim gururlandırmaktadır.

Firmamız hastane taşıma hizmetini yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte olup yüzlerce müşteri memnuniyetine sahiptir. Sizlerde gerek özel gerek devlet hastanesinde taşınacak herhangi bir ürün için bizlere ulaşarak en iyi hizmetten faydalanabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerimizde isterseniz bizleri arayabilir, mail atabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en kısa sürede istediğiniz bilgiyi vereceklerdir. Sizlerde böylelikle ucuz taşıma hizmetine erişebilme imkanına sahip olacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan ANTİKA EŞYA TAŞIMA başlıklı makalemizde antika, antika eşya taşıma ve antika taşıma hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open