ANTİKA EŞYA TAŞIMA

Günümüzde özellikle hobi olacakta yapılan antika eşya sahiplenen insanların sayısı bir hayli fazladır. Bu eşyaların taşınması büyük emekler gerektiren ve kolay olmayan işlemler ardından gerçekleşmektedir. Bu eşyaların taşınması profesyonel ekipler tarafından özenli ve tecrübe sahibi taşıma firmalarının gerçekleştirmesi gerekmektedir. Antika eşya taşımacılığı firmamız tarafından sizlere sunduğumuz tamamen güvenilir olan ve garantili hizmettir.

Eşya taşıma birçok firmanın hizmet verdiği ancak sektörde tanınan ve müşteri memnuniyeti olarak en çok tercih edilen firma olduğumuz belirtmek isteriz. Sizlere en iyi antika nakliyatı sunmak adına alanında gerekli eğitimleri almış ve paketleme konusunda hassas personelimiz ile hizmetimizi sunmaya çalışmaktayız. Öncelikli olarak bizlere ulan müşterilerimize gerekli olan randevu tarihi ayarlanarak belirtilen tarihte ekiplerimiz meskene giderek antika evden eve nakliyat hizmeti için hizmete başlamaktadır. Öncelikli olarak antika eşya paketleme ile ürünü özenle paketlenmesini sağlamaktayız. Paketlemede gerekli ürünler için strafor köpük ve havalı naylonlar kullanılarak tamamen koruma altına alınması sağlanmaktadır. Sağlama bir paketleme sonrasında ürünleriniz özenle sizlerin eşyalarınızı araçlarımıza yüklemekteyiz. Nakliye araçları özellikle eşya taşıma için tasarlanmış ve içerisinde gerekli taşıma aparatlarını barındırmaktadır.

Antika eşya taşıma işini sektöründe nadir olarak gerçekleştiren firmalar arasındayız. Ekiplerimiz ürünlerinizi çizilmelere dahil koruyacak biçimde özenli hizmeti gerçekleştirebilmek adın her türlü korumayı sağlamaktadırlar. Firma olarak ürün paketlemelerimizi en kaliteli eşyalar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü hizmet için eğitimlere ve tecrübe için gerekli ön bilgilendirmeleri her daim yapmaktayız.

Antika nakliyatı özellikle tarihi eserlere merak salan müşterilerimiz tarafından edinilen ve kullanılan nadide ürünlerdir. Bu ürünleri genellikle evlerde sergilenen ve muhafaza edilmektedir. Sizlerin değerli olarak gördüğü ürünlerinizi firma olarak sizler kadar özen göstererek taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Tamamen tecrübe dolu olan firmamız güler yüzlü hizmeti ile de yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır. Önceliğimiz müşterilerimizin hizmetlerinden memnun olarak ayrılması ve bizleri tavsiye edecek düzeyde kaliteli hizmet sunabilmektir.

Antika eşya nakliyatı alanında yapılan en zor olan ve özel özen isteyen bir hizmettir. Firmamız yukarıda belirtildiği gibi gerekli tüm koruma ve özeni göstererek hizmet etmektedir. Hizmetimizin herhangi bir aşamasında eşyalarınıza gelecek olan en ufak hasara karşılık olarak firmamız garanti sunmaktadır. Taşınacak olan ürünün bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Garantili antika eşya taşım hizmetini ve daha birçok evden eve nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur. Bizlere ulaşarak hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden bizleri arayabilir, mesaj atabilir veya mail ile iletişime geçebilirsiniz.  Sizlere en kısa sürede dönüş sağlayarak sorularınıza en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağımızı bildirmek isteriz.

 

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

open